Mūsu

PIEDĀVĀJUMS

  • Saliekamā dzelzbetona konstrukciju karkasi dzīvojamām, ražošanas un tirdzniecības ēkām
  • Spējam apmierināt jebkādas klienta prasības – pilnībā sagatavotas konstrukcijas + visus citus variantus

  • Infrastruktūras elementi – ceļu pārvadi, tilti, tuneļi
  • Piegādes serviss
  • Individuāli pielāgoti risinājumi

  • Dažāda veida dekoratīvās
  • Alternatīvās enerģijas nodrošināšana – “Pasīvā māja”
  • Visu veidu kāpņu laidi

FOTOGALERIJA

attēliem mājaslapā ir informatīva nozīme

KOMANDA

SCAND BETON komandu veido

dzelzsbetona konstrukciju ražošanas un būvniecības nozares speciālisti ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi Latvijas, Eiropas un Skandināvijas tirgū.

Rūpes uzņēmuma pamatvērtībām. Mūsu speciālisti ieteiks un palīdzēs realizēt energoefektīvus, mūsdienīgus un ērtus risinājums atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām.

Sazināties

Zinātiskās izpētes darbība

Viens no SCAND BETON darbības virzieniem ir alternatīvo energoresursu integrēšana gan dzelzbetona konstrukciju ražošanā, gan produkcijā, ko piedāvajam klientam. Energoefektīvu un videi draudzīgu energoapgādes un siltumapgādes sistēmu izmantošana samazina jebkura uzņēmuma vai mājsaimniecības tēriņus, kā arī rūpējas par CO2 izmešu samazinājumu un dabas resursu taupīšanu.

Ņemot vērā Ekonomikas ministrijas iztrādātās Enerģētikas attīstības pamatnostādnes 2014.-2020.gadam, uznēmums pievērš papildus uzmanību enerģētikas ilgtspējības nodrošināšanai, piedāvājot saviem klientiem produkciju, kuras pamatā ir atjaunojamās enerģijas ģenerēšana gala produktā, nodrošinot ekonomiski izdevīgus un videi draudzīgus risinājumus.

Mūsu zinātniskās izpētes mērķis ir radīt efektīvākas “pasīvās mājas”, kas pilnībā akumulētu un nodrošinātu jebkuru ēku ar tai nepieciešamajiem energoresursiem, padarītu to neatkarīgu no kopējā enerģētikas tirgus un rūpētos par planētas resursu saglabāšanu.

Kontaktinformācija

SAZINĀTIES

Pirmdiena - Piektdiena: 9:00 - 17:00 
Sestdiena - Svētdiena: nestrādājam

© 2018. SIA SCAND BETON. All right reserved.


Projekta numurs: VP-PI-2020/72  |  Vaučeru atbalsts VP-V-2021/30, VP-V-2021/29, VP-V-2021/28
Projekta mērķis Izstrādāt jaunu produktu - augstās veiktspējas cementa fibrokompozīta sastāvu un tā izgatavošanas tehnoloģiju, kas ir izturīgs pret lodēm un izturīgs pret ielaušanos, veikt cementa fibrokompozīta elementu pārbaude atbilstoši EN 1143-1 un EN 1522 standartu prasībām. Tam jābūt vismaz 1.5 reizes vieglākam un izturīgākam, salīdzinot ja izmantot tradicionālu betonu.
Finansējuma saņēmējs : SIA "SCAND BETON"